Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

wpisy na blogu

Podłoga

Blog:  alcudia-slask
Data dodania: 2017-09-28
wyślij wiadomość

 

W moim domu miała być drewniana podłoga. Pachnąca, ciepła, skrzypiąca królowa. Każda deska miała zapisywać na sobie historię, pięknieć z wiekiem i wzbudzać zachwyt. Od pierwszej chwili kiedy pojawił się pomysł budowy domu wiedziałam tylko jedno, że pod moimi stopami będzie drewno. Marzyłam o niej od zawsze. Kiedy zaczynaliśmy budowę to każdemu fachowcowi radośnie oznajmiałam, że na podłodze będą deski i że muszą to uwzględnić podczas poprzedzających prac. Początkowo patrzyli ze zdziwieniem, później zaczęli delikatnie odradzać, a na końcu nawet stanowczo protestować. Spędzałam całe dnie na czytaniu opinii o drewnianych podłogach. Jeździliśmy po sklepach z podłogami ciągle dopytując o wady i zalety. Zamawiałam próbki podłóg nawet z małych zupełnie nieznanych firm poszukując dobrej jakości i odpowiedniego koloru. Na początku zakładałam płytki jedynie w wiatrołapie. Później uległam i zgodziłam się na nie również w przedpokoju i części kuchennej. Tutaj była granica, której nigdy miałam nie przekroczyć. Wybuch płaczu pojawiał się za każdym razem kiedy moi wykonawcy poruszali temat mojego dziwacznego drewnianego pomysłu. Po wielu trudnych rozmowach zgodziłam się, aby cały parter został wyłożony płytkami. Piętro miało być miejscem świętym gdzie postawię na swoim. W zeszłym roku pojechaliśmy do Białowieży i przy okazji przejeżdżania przez Hajnówkę postanowiliśmy wstąpić do tamtejszego producenta drewnianych podłóg. Chcieliśmy rozwiać wątpliwości u źródła. Bardzo miła Pani niestety odradziła nam drewno na ogrzewaniu podłogowym. Powiedziała, że po pierwsze powstaną szczeliny, a po drugie będzie zimno. W dalszym ciągu nie dałam się przekonać. Niedawno przyszedł ten ostateczny moment zamawiania podłóg. Nie wypożyczenia kolejnych dziesiątek próbników, ale takiego realnego przymusu, zdecydowania się. Poszliśmy do kolejnego z kolejnych sklepów z podłogami i wtedy nastąpił przełom. Pomyślałam, że odważę się zrobić coś wbrew mojemu sercu. W sklepie wydusiłam z siebie najtrudniejsze zdanie jakie przeszło mi przez gardło: „Czy mogłaby Pani polecić mi jakieś najlepsze panele podłogowe?”

Dzisiaj dokonało się niemożliwe. W naszym domu położono panele. Najdoskonalszą imitację drewna jaką kiedykolwiek widzieliśmy.  Panele Quick Step Majestic. Wymiar 205x24 cm. Podłoga nie posiada charakterystycznego dla paneli połysku. Jest szorstka w dotyku z wyczuwalnym szczotkowaniem. Położyłam próbkę na mojej ukochanej drewnianej podłodze w domu rodzinnym, na której mieszkam od urodzenia i panele wyglądały bardziej naturalnie i piękniej niż drewno. Może na zdjęciach nie jest to aż tak widoczne, ale na żywo robi wrażenie. Ponadto są wodoodporne, polecane nawet do łazienek. Odstraszać może jedynie cena, ale w porównaniu z deskami i tak wyszła o kilka tysięcy taniej. Dzisiaj poczułam ogromną ulgę.

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl28Komentarze
Data dodania: 2017-09-28 22:43:51
Potwierdzam, Quick-Step'y rozwalają system ;-) mam kupione na razie tylko do wc, ale już się zdążyłam w nich zakochać :-) Jaki podkład dawaliście?
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-28 22:50:11
:) Podkład multiprotec 1000
odpowiedz
Odpowiedź do blue--bell
Data dodania: 2017-09-29 00:16:58
Panele
Piękna podłoga !!!! Tez się przymierzam do tej firmy. Wyglądają zupełnie jak deski:) mam pytanie co to za kolor ?
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-29 15:15:07
Dziękuję :) Kolor paneli to MJ3545 - Dąb leśny beżowy
odpowiedz
Odpowiedź do kasjopa3
Data dodania: 2017-09-29 07:04:28
Mieliśmy podobne dylematy. Za żadne skarby świata nie chcieliśmy płytek, ani nawet paneli na ogrzewaniu podłogowym. Padło na panele winylowe. Ponad rok wałkowałam temat i teraz jestem przekonana, że to był dobry wybór. Wasze panele są piękne, najważniejsze, że Wam się podobają i jesteście z nich zadowoleni.
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-29 08:15:05
A ja mam deskę barlinecką OAK Brushed na podłodze w salonie i to na ogrzewaniu podłogowym. Układałem ją sam, podłoga jest ciepła (bo niby dlaczego drewno ma być zimne??) a przy włączonym grzaniu podłogi wręcz przyjemnie i wyraźnie ciepła. Nie ma żadnych szczelin i nic nie skrzypi. Deski są ułożone na podkładach (coś jak płyta pilśniowa? - nie pamiętam nazwy ale nie jest to tworzywo sztuczne). Jeśli wyłączę ogrzewanie wieczorem to rano deski są nadal ciepłe. Pozdrówcie panią z fabryki podłóg. Może jednak zbyt szybko zrezygnowaliście z marzeń? Posiadam kilka fotek więc jeśli chcecie to podeślę na mail, mój gdobrowolski@o2.pl
odpowiedz
niechaj  
Data dodania: 2017-09-29 09:30:30
Skoro podłoga kupiona i położona, a Inwestorka zadowolona, to ten komentarz jest nie na miejscu.
odpowiedz
Odpowiedź do w-lobeliach-2
Data dodania: 2017-09-29 15:57:18
Dziękuję za propozycję przesłania zdjęć, ale obawiam się, że jeśli zobaczę Waszą piękną podłogę to zacznę żałować zmiany decyzji. Oczywiście znalazłam w internecie wiele pozytywnych opinii o deskach na ogrzewaniu podłogowym i dlatego tak bardzo broniłam mojego pomysłu. Nie podjęliśmy decyzji o panelach tylko i wyłącznie dzięki opinii pani z fabryki. Codziennie z każdej strony byliśmy atakowani opiniami zarówno moich budowlańców jak i sprzedawców oraz samych użytkowników drewnianych podłóg. Mam koleżankę, która rok temu wprowadziła się do swojego nowego domu. Jej mąż jest stolarzem i właściwie cały dom w środku wykończony jest drewnem. Również dla niej drewniana podłoga była czymś oczywistym i nic innego nie wchodziło w grę. Zawsze z lekką drwiną wypowiadała się o właścicielach paneli. Kiedy spotkałam ją ostatnim razem powiedziała, że chce jej się płakać kiedy widzi co stało się z jej drewnem po roku użytkowania. Pewnie dzisiaj inaczej spojrzałaby na panele. Jeżeli chodzi o ciepło podłogi to miałam na myśli maksymalną temperaturę jaką można zastosować pod drewnianą podłogą. Pani w fabryce zasugerowała, że ta temperatura może nie wystarczyć do ogrzania pomieszczeń. Jeżeli będę się czuła nieszczęśliwa na tych panelach to po jakimś czasie zawsze możemy je zdemontować i odsprzedać, a w zamian położyć drewno. Pozdrawiam :)
odpowiedz
Odpowiedź do w-lobeliach-2
niechaj  
Data dodania: 2017-09-29 09:33:29
Piękna podłoga, nie można dać się zwariować:) U mnie drewno na ogrzewaniu podłogowym i liczę się ze szczelinami, bo ten materiał zawsze trochę pracuje. U Ciebie ten problem z głowy :)
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-29 16:26:40
Dziękuję :) Widziałam, że u Was będzie tradycyjny parkiet, a to trochę inna historia. Parkiet ze względu na swoją grubość zawsze można wyszlifować i podłoga jak nowa. Mój mąż nie chciał się zgodzić na parkiet dlatego myśleliśmy tylko i wyłącznie o deskach warstwowych gdzie przy 2 mm grubości warstwy wierzchniej raczej nie można poważnie myśleć o możliwości renowacji. Przeczytałam kiedyś, że komuś wybrzuszyło takie deski i postanowili je przyciąć i ułożyć na nowo. Podczas zimy wszystko się skurczyło i zrobiła się masakra. Bałam się raczej takich sytuacji, bo czymże jest mała szczelina dla miłośnika drewna :)
odpowiedz
Odpowiedź do niechaj
ghaga
Data dodania: 2017-12-04 18:59:24
Ja mam deskę warstwową dębową w salonie. Kupywałam u producenta, a nie w marketach budowlanych. Właśnie zaczął się drugi sezon grzewczy. Deska wygląda tak samo. Nic sie nie wypaczyło, nie ma szczelin, w salonie jest cieplutko. Jedyna wada to podatnośc na rysy. Mam małe dzieci i podłoga jest przez nie masakrowana. I tak dalej ją uwielbiam.
odpowiedz
Odpowiedź do alcudia-slask
elsa3  
Data dodania: 2017-09-29 10:40:52
Piękna podłoga, mam podobne dylematy:)
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-29 22:52:38
już za niespełna miesiąc będziemy się nią zachwycać u siebie. majestic dąb pustynny naturalny jasny. Wasz kolor bardzo mi się podoba. Odpadł tylko dlatego że cały dół mamy w szarościach. Ta długość ponad 2m wygląda pewnie świetnie? jakie listwy dawaliście w progach? w sklepie polecsją w kolorze z kolei fachowiec twierdzi że kolor się wytrze. jeszcze jedno moze byc na pr jaką cenę udało Wam się wynegocjować?
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-30 07:11:23
Nie dawaliśmy listew w progach. Kiedy przyjechali panowie montażyści to powiedzieli, że dylatację w progach robi się tylko wtedy kiedy deski układa się wzdłuż, a budynek przekracza długość 11m. Położyliśmy panele odwrotnie ponieważ nasz dom ma na poddaszu 15 m długości ale tylko 6 m szerokości. Uniknęliśmy dzielenia podłogi progami, których bardzo nie chciałam. Właściwie to zakładałam, że jeśli dylatacja będzie konieczna to zrobimy próbę z silikonem i dopiero kiedy stwierdzę, że to źle wygląda to w ostateczności zgodzę się na listwę. Jeżeli chodzi o cenę to zapłaciliśmy 130 zł + ułożenie gratis.
odpowiedz
Odpowiedź do ewe--wysz
Data dodania: 2017-10-01 10:21:25
No cóż, budowa jest pełna takich decyzji i niespełnionych możliwości...:) Najważniejszy jest drugi człowiek a nie rzecz taka albo inna... Ja się również zdecydowałam na drewnianą podłogę, i to sosnową, i również przeszłam przez odradzanie i protesty. Tylko że u nas jest taka różnica, że nie ma ogrzewania podłogowego i to bardzo ułatwia sprawę:)
odpowiedz
Data dodania: 2017-10-03 11:39:53
Sosna wygląda bardzo pięknie:) Mieszkam od zawsze na sosnowej podłodze, która ma już 70 lat. Przeszła bardzo dużo. Była wielokrotnie malowana kolorowymi farbami. Jakieś 10 lat temu postanowiłam ją wycyklinować i pomalować bezbarwnym lakierem. Cyklinowania podjęłam się sama robiąc to niezbyt dokładnie więc gdzieniegdzie są niewielkie pozostałości kolorowych farb. Ponadto szlifowanie uwidoczniło ślady po korniku. Mimo to nie ma osoby, która przyszłaby do mnie i nie zachwyciła się tą podłogą. Z każdym rokiem wygląda piękniej, a ślady użytkowania tylko dodają jej uroku. W Waszym cudnym domku sosnowa podłoga będzie wyglądać przepięknie i myślę, że nie mogliście dokonać lepszego wyboru :)
odpowiedz
Odpowiedź do laurkowachata
Data dodania: 2017-10-02 21:53:47
bardzo fajny wpis na temat podlogi:) troche oddaje moja sytuacje. Generalnie to zgapimy po was kafle podłogowe, panele moze tez.
odpowiedz
Data dodania: 2017-10-03 11:54:46
Cieszę się, że jest ktoś komu podoba się nasz wybór i zechce go "ukraść" do swojego domu :) Dodałam Wasz dom do obserwowanych i będę śledzić postępy. Powodzenia :)
odpowiedz
Odpowiedź do atrakcyjny2gdansk
Data dodania: 2017-11-11 07:37:59
Podłoga piękna, już grzejecie? Możesz już ocenić stopień oddawania ciepła? Próbuje męża przekonać 😉
odpowiedz
Data dodania: 2017-11-11 22:56:29
Grzejemy dopiero na parterze, a tam są płytki. Pod panelami włączymy w tym tygodniu. Dam znać jaki będzie odczuwalny efekt.
odpowiedz
Odpowiedź do xyzbuduj
jutinelka
Data dodania: 2018-01-14 21:29:18
panele
hej, mogę cie prosić o więcej zdjęć tych paneli? będę wdzieczna ;))
odpowiedz
Data dodania: 2018-01-19 17:27:57
Napisz mi proszę w prywatnej wiadomości adres email, abym mogła przesłać zdjęcia. Tutaj nie można dołączać do wiadomości.
odpowiedz
Odpowiedź do jutinelka
jutinelka
Data dodania: 2018-01-20 17:06:41
mail
hej, coś nie mogę wysłac wiadomości, więc podam tu: jutinelkaallegro@gmail.com z góry baaardzo pięknie dziękuję
odpowiedz
Odpowiedź do alcudia-slask
Data dodania: 2018-01-25 22:31:31
z miłości do podłogi drewnianej zrezygnowałam z podłogówki. nie żałuję.mnie grzejniki nie przeszkadają.szkoda ze musiałąś zrezygnować z marzeń.
odpowiedz
martaph  
Data dodania: 2018-10-21 14:24:23
Majestic
Dzień dobry, podłoga piękna. A który to dokładnie model z kolekcji Majestic?
odpowiedz
Data dodania: 2018-11-04 22:20:31
panele podłogowe
Mam wielką prośbę. Czy może Pani przesłać kilka zdjęć tych paneli z różnych pomieszczeń oraz w sztucznym świetle? Podaję maila kokoszek30@gmail.com Pozdrawiam
odpowiedz
kobi
Data dodania: 2018-12-26 23:51:26
Podłoga qiuckstep
Witam Zastanawiam się właśnie nad tym kolorem który ma Pani. Czy ten dąb leśny beżowy nie jest kolorem zimnym? Bo bardzo mi się podoba ale boje się czy w rzeczywistości na dużym metrażu nie układa chłodno ? Pozdrawiam
odpowiedz
kobi
Data dodania: 2018-12-27 16:29:30
Podłoga
A gdzie Pani ma ten dom na Śląsku? Czy byłaby możliwość obejrzenia u Pani tej podłogi ? Ponieważ mamy wielki dylemat między dwoma kolorami a na takim małym kawałku ze sklepu nie umiemy sobie wyobrazić jak to wyglada na dużej powierzchni. Tez jesteśmy ze śląska ( Bielsko-Biała ) czy można prosić o jakiś kontakt do Państwa ? Mój mail madziakobi@op.pl tel 501515620
odpowiedz

kuchnia w trakcie

Blog:  alcudia-slask
Data dodania: 2017-09-23
wyślij wiadomość

Od kilku dni nasi wykonawcy zmagają się ze złożeniem kuchni. Zdecydowaliśmy się na zakup mebli z Ikei pomimo wielu negatywnych opinii, które na ich temat usłyszeliśmy. Wcześniej zrobiliśmy wycenę w kilku miejscach, ale za każdym razem wychodziła spora różnica cenowa. Za Ikeą przemawiała również łatwa możliwość zmiany frontów (gdyby się znudziły lub zniszczyły) oraz ciekawe elementy wyposażenia wewnętrznego, które można dowolnie przekładać. Korpusy kupiliśmy już w styczniu korzystając z promocji. Nie wiedzieliśmy, że taka promocja pojawia się co pół roku. Oczywiście myśleliśmy również, że wcześniej się przeprowadzimy. Wstrzymaliśmy się wtedy z zakupem frontów ponieważ nie do końca odpowiadały nam kolory. Podpytałam pracowników sklepu czy po zakończeniu promocji pojawi się coś nowego w ofercie. Nie uzyskaliśmy jednoznacznej odpowiedzi, ale postanowiliśmy poczekać. Tak jak przypuszczaliśmy w lutym po zakończeniu wyprzedaży wprowadzili ciemne, prawie czarne, matowe fronty czyli takie o jakie nam chodziło. Kuchnia będzie skończona dopiero za miesiąc ponieważ niektóre wymiary frontów zostały wyprzedane i musimy czekać na kolejną dostawę. Kuchnia składa się z zabudowanej ściany oraz wyspy 107 x 346cm. Zastanawiam się jakie wybrać uchwyty. Ikea dla tej kuchni proponuje czarne, ale ja chyba jestem bardziej przekonana do srebrnych.

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


5Komentarze
zafina  
Data dodania: 2017-09-23 12:00:24
A te nagatywne opinie słyszeliście od użytkowników kuchni Ikea? My mamy kuchnię z Ikei i baaardzo ją sobie chwalę. Oczywiście pod warunkiem, że kupuje się droższą wersję z blumami itd. I cena faktycznie wyszła dużo niższa :) Fajnie też, że jest gwarancja na 25 lat i wiem, że w Ikei nie robią problemów z takimi rzeczami.
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-27 21:37:00
Opinie słyszeliśmy głównie od stolarzy, którzy mieli okazję montować kuchnie Ikea. My widzieliśmy jednak więcej plusów niż minusów. Faktycznie w dużych sklepach sieciowych łatwiej rozpatrują reklamacje. Pozdrawiam :)
odpowiedz
Odpowiedź do zafina
zafina  
Data dodania: 2017-10-08 11:00:44
Haha, no właśnie od stolarzy ;) stolarze chwalą tylko swój towar, Ikea to konkurencja. Opinii na temat kuchni Ikea najlepiej słuchać tylko od użytkowników.
odpowiedz
Odpowiedź do alcudia-slask
kozaki  
Data dodania: 2017-09-23 16:29:35
Coś czuję,że będzie pięknie z tymi czarnymi frontami :)
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-24 15:21:25
rzeczywiscie,,, wygląda to bardzo, bardzo obiecująco, nasze kolorki, oj trzeba będzie się nad tym zastanowić jeśli dojdziemy do wyposażania kuchni
odpowiedz

Już niedługo...

Blog:  alcudia-slask
Data dodania: 2017-09-07
wyślij wiadomość

Pierwszy termin naszej przeprowadzki miał być 6-go grudnia zeszłego roku lub gdyby nastąpiło małe opóźnienie to na Święta. Kiedy byliśmy już pewni, że to niemożliwe liczyliśmy, że Wielkanoc spędzimy już w naszym domu. Wielkanoc minęła, a my odliczaliśmy czas do wakacji. Dzisiaj możemy już chyba być pewni, że wymarzony dzień nastąpi tej jesieni. Właściwie bardzo się z tego cieszę gdyż jesień to moja ulubiona pora roku. Dla mnie to idealny czas na pożegnanie ze starym domem. Chociaż przyznam się Wam, że zaczynam odczuwać coraz większy lęk wobec tak ogromnej życiowej zmiany.

Poniżej kilka aktualnych zdjęć.

nasza sypialnia blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

górna łazienka

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

komin prawdopodobnie będzie wykończony białymi płytkami, a ściany obok obite drewnemblog budowlany - mojabudowa.pl

cała podłoga na dole będzie wykończona tymi samymi płytkamiblog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

łazienka na dole+kotłowniablog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

łazienka robocza+pralniablog budowlany - mojabudowa.pl

elewacja w trakcieblog budowlany - mojabudowa.pl

drewno jest zakurzone dlatego te przebarwienia, będzie jeszcze raz malowaneblog budowlany - mojabudowa.pl

tynk będzie bardzo jasny, prawie białyblog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

parapety zrobione z płytekblog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


22Komentarze
Data dodania: 2017-09-07 16:16:34
Zaczyna sie robić coraz ciekawiej. Piekna szara podloga 😉 a te belki nad sufitem 😍 chce cos takiego w sypialni.. czekam z niecierpliwością na dalsze efekty 😉
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-08 10:35:51
Dziękuję :) Specjalnie połączyliśmy dwie sypialnie w jedną dużą dla uzyskania ciekawego efektu z belkami.
odpowiedz
Odpowiedź do malinowydomek
Data dodania: 2017-09-07 16:21:00
Piękne płytki w salonie na podłodze :) Można wiedzieć jak sie nazywają ?
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-07 16:38:11
Dziękuję :) Płytki to Prissmacer ciutat gris 75x75 matowe
odpowiedz
Odpowiedź do paula-pawel
Data dodania: 2017-09-07 19:42:46
Dodaje do obserwujacych! Nie moge doczekac sie zdjec z wykonczeniowki☺
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-07 21:24:06
Wyglada znakomicie. Piekny dom. Rowniez dodaje do obserwowanych
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-07 22:04:12
niesamowity domek :-) pięknie... zawsze marzyła mi się parterówka, taki budujemy, ale gdybym miał budować piętrowy domek, to własnie taki! Pozdrawiam i powodzenia
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-08 08:36:33
Wnętrza zapowiadają się naprawdę pięknie! Czy mogę prosić o dokładną nazwę białej farby, która malowaliście w domku?
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-08 10:23:22
Dziękuję:) Farba to Caparol CapaTrend
odpowiedz
Odpowiedź do rawany2016
avena  
Data dodania: 2017-09-17 13:55:03
Wow jaki nowoczesny projekt! Dodaję do obserwowanych i życzę przeprowadzki jak najszybciej :) Piękne płytki w salonie.
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-17 14:35:28
Dziękuję :)
odpowiedz
Odpowiedź do avena
gog
Data dodania: 2017-09-17 22:22:08
Kopiuj - wklej
Mogłabym to samo napisać o nas... termin przeprowadzki ciągle się zmienia i ciągle jest odległy... życzę dotrzymania terminu jesiennego :-D Państwa wnętrza bardzo w naszym stylu ;-) proszę o informację skąd stolik pod umywalką w łazience? będę wdzięczna za podpowiedź :)
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-17 22:49:33
Stolik pod umywalką to przerobiony kredens NORRÅKER z Ikei. Skróciliśmy nogi i wycięliśmy otwór w blacie. Inspiracją była szafka Cape Cod Duravit, która niestety powala ceną. Pozdrawiam :)
odpowiedz
Odpowiedź do gog
gog
Data dodania: 2017-09-17 23:33:12
Kopiuj - wklej
Też mi gdzieś wpadła w oko ta szafka oryginalna, ale nie wiedziałam, że taka cena :) no szok, że tyle można zapłacić za szafkę do łazienki ;-) dziękujemy za informację, może też coś zakombinujemy :) Pozdrawiam
odpowiedz
Data dodania: 2017-09-24 09:04:38
Zazdroszcze, niewiele wam zostalo
odpowiedz
Data dodania: 2017-10-14 09:47:33
pięknie! jesteście drugim blogu na MB, gdzie mogłabym się wprowadzić :) wszystkow 100% po mojemu :))) po prostu pięknie! ostatnio zakochana jestem w okładzinach z zewnątrz z czarnego drewna, szkoda, że u nas już mam co innego w planach....ale moze kiedyś kiedyś zerknijcie tutaj na "domek letniskowy" 200m właściceli Hola Design: http://www.bryla.pl/bryla/7,85301,21425659,pasterska-chata-spotyka-nowoczesna-forme.html
odpowiedz
Data dodania: 2017-10-14 19:14:05
Dziękuję, bardzo mnie cieszą tak miłe słowa :) Czasami kiedy miewam chwile zwątpienia co do mojego domu to wtedy takie komentarze potrafią podnieść na duchu. Faktycznie ciemne drewniane elewacje są piękne i po cichu myślę, że kiedyś obłożymy drewnem cały dół domu. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to wymagało zbyt częstej konserwacji. Dom z przesłanego linku jest cudowny. Już kiedyś się nim zachwycałam, a szczególnie tym bajecznym widokiem. Dziękuję za przypomnienie o tym domu. Właśnie zastanawiałam się czy duże czarne lampy nad stołem to dobry pomysł, czy nie będziemy mieli we wnętrzu zbyt wielu czarnych elementów, ale po przyjrzeniu się zdjęciom już wiem, że to będzie to. Pozdrawiam :)
odpowiedz
Odpowiedź do endo2wroclaw
jutinelka
Data dodania: 2017-11-24 17:26:48
PLYTKI LAZIENKA
Hej, jakich płytek użyto w łazience - na podłodze i ścianach? skad szafka pod umywalke? bardzo podoba mi sie efekt koncowy ;) będę odgapiac ;))
odpowiedz
Data dodania: 2017-11-26 16:49:42
Płytki podłogowe to NovaBell grigio chiaro, na ścianie nie pamiętam, ale są to zwykłe białe matowe płytki. Szafka to przerobiony kredens NORRÅKER z Ikei :)
odpowiedz
Odpowiedź do jutinelka
Data dodania: 2017-11-24 19:12:55
parapety
hej. Mam prozbe możecie pokazać dokladniej jak zrobione macie te parapety z plytek? łączenia, krawędzie i wykończenie? z góry dziękuje
odpowiedz
Data dodania: 2017-11-26 16:59:32
Jutro postaram się przesłać zdjęcia. Proszę o podanie maila. Płytki cięte są tak, aby zachować na zewnątrz oryginalną krawędź. Układane tradycyjnie, fuga wypełniona silikonem. Na parapet w ciemnej części elewacji kupiliśmy ciemne płytki barwione w masie, tak aby krawędź nie odznaczała się.
odpowiedz
Odpowiedź do atrakcyjny2gdansk
adabs  
Data dodania: 2018-08-17 17:23:33
świetny pomysł z tymi parapetami. czy mogłabym również prosić o więcej zdjęć?:) i opinię jak parapety sprawują się po tych kilku miesiącach:) dziękuję i pozdrawiam
odpowiedz
Odpowiedź do alcudia-slask
alcudia-slask
ranga - mojabudowa.pl elita
Wyślij wiadomość do autora OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 112447
Komentarzy: 356
Obserwują: 248
On-line: 9
Wpisów: 22 Galeria zdjęć: 202
Projekt ALCUDIA B
BUDYNEK- dom wolno stojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Śląsk
ETAP BUDOWY - VII - Wykończenia
ARCHIWUM WPISÓW
2018 styczeń
2017 grudzień
2017 listopad
2017 październik
2017 wrzesień
2017 styczeń
2016 czerwiec
2016 maj
2015 sierpień
2015 lipiec
2015 czerwiec

OBECNIE NA BLOGU
1 niezalogowany użytkownik
Inne blogi dla projektu ALCUDIA B:
majolika.mojabudowa.pl - wpisów: 530
michal85.mojabudowa.pl - wpisów: 468
msz-n.mojabudowa.pl - wpisów: 418
arlenka.mojabudowa.pl - wpisów: 418
ekodom.mojabudowa.pl - wpisów: 405
piasek.mojabudowa.pl - wpisów: 339
albatros2.mojabudowa.pl - wpisów: 278
tysia827.mojabudowa.pl - wpisów: 263
seven.mojabudowa.pl - wpisów: 232
jahu11.mojabudowa.pl - wpisów: 221
zremba.mojabudowa.pl - wpisów: 216
akinom666.mojabudowa.pl - wpisów: 201
lusiek.mojabudowa.pl - wpisów: 197
wilczyca32.mojabudowa.pl - wpisów: 193
czteryem.mojabudowa.pl - wpisów: 189
virgo2.mojabudowa.pl - wpisów: 188
zabki2015.mojabudowa.pl - wpisów: 187
tomasznowak29.mojabudowa.pl - wpisów: 186
krzycho63.mojabudowa.pl - wpisów: 185
dorka-roman.mojabudowa.pl - wpisów: 173
bajkowydworek.mojabudowa.pl - wpisów: 165
domwpiaskowcu.mojabudowa.pl - wpisów: 161
piekar.mojabudowa.pl - wpisów: 156
ewaiadam.mojabudowa.pl - wpisów: 146
wybudujeadasia.mojabudowa.pl - wpisów: 144
miszszel.mojabudowa.pl - wpisów: 144
dom-azyl.mojabudowa.pl - wpisów: 144
sloneczna.mojabudowa.pl - wpisów: 143
tomczdz.mojabudowa.pl - wpisów: 142
perelka2009.mojabudowa.pl - wpisów: 141
patrycjacha.mojabudowa.pl - wpisów: 138
marzenianasze.mojabudowa.pl - wpisów: 136
aaaa-meble.mojabudowa.pl - wpisów: 136
asiakrzysztof.mojabudowa.pl - wpisów: 134
pszczolka.mojabudowa.pl - wpisów: 133
pretaporter.mojabudowa.pl - wpisów: 133
zacisze.mojabudowa.pl - wpisów: 132
wersjade.mojabudowa.pl - wpisów: 131
murekzone.mojabudowa.pl - wpisów: 130
kadmax-bw.mojabudowa.pl - wpisów: 130
pogodny1ja.mojabudowa.pl - wpisów: 125
blue--bell.mojabudowa.pl - wpisów: 125
fryzjereczka.mojabudowa.pl - wpisów: 124
dominka76.mojabudowa.pl - wpisów: 124
shagga80.mojabudowa.pl - wpisów: 123
elusiatomek.mojabudowa.pl - wpisów: 123
damariko.mojabudowa.pl - wpisów: 123
szarobialy.mojabudowa.pl - wpisów: 122
ligota.mojabudowa.pl - wpisów: 122
ancia9.mojabudowa.pl - wpisów: 121
alaimar.mojabudowa.pl - wpisów: 120
wierzby.mojabudowa.pl - wpisów: 118
wymarzony.mojabudowa.pl - wpisów: 116
wenaplus.mojabudowa.pl - wpisów: 116
oleczka1986.mojabudowa.pl - wpisów: 116
jessicaa.mojabudowa.pl - wpisów: 116
cyprysowo.mojabudowa.pl - wpisów: 115
magnollia.mojabudowa.pl - wpisów: 112
andzias77.mojabudowa.pl - wpisów: 110
beatka80.mojabudowa.pl - wpisów: 109
asiagrzesiek.mojabudowa.pl - wpisów: 106
edyta1988d.mojabudowa.pl - wpisów: 102
anetta16.mojabudowa.pl - wpisów: 102
ustronny1.mojabudowa.pl - wpisów: 101
feriza.mojabudowa.pl - wpisów: 101
ezelazny.mojabudowa.pl - wpisów: 101
elik2014.mojabudowa.pl - wpisów: 101
monikaiszymon.mojabudowa.pl - wpisów: 100
milionwminute.mojabudowa.pl - wpisów: 100
podkampinosem.mojabudowa.pl - wpisów: 99
pisiares.mojabudowa.pl - wpisów: 99
endialdi.mojabudowa.pl - wpisów: 99
serce.mojabudowa.pl - wpisów: 98
seba1.mojabudowa.pl - wpisów: 97
homekoncept32.mojabudowa.pl - wpisów: 96
gwatemala.mojabudowa.pl - wpisów: 96
tictac.mojabudowa.pl - wpisów: 95
nowak110.mojabudowa.pl - wpisów: 95
wiolettapiotr.mojabudowa.pl - wpisów: 94
widoq.mojabudowa.pl - wpisów: 94
nyveien.mojabudowa.pl - wpisów: 94
aleksander2.mojabudowa.pl - wpisów: 94
karolineczka2.mojabudowa.pl - wpisów: 93
budy--grzybek.mojabudowa.pl - wpisów: 93
mokonski.mojabudowa.pl - wpisów: 91
kingailaki.mojabudowa.pl - wpisów: 91
naszemiejsce.mojabudowa.pl - wpisów: 90
rozwiń